درباره گروه تولیدی ساورد

گروه تولیدی ساورد، در سال 1366 تحقیقات علمی وآزمایشگاهی خود را با تمرکز بر شناخت مصالح و مواد اضافه شونده  مناسب جهت ساخت “گروت‌ بدون انقباض” در ایران آغاز نمود و پس از اخذ تاییدیه های کیفیت از مشاورین اروپایی طرح های صنعتی ایران و تآمین کنندگان تجهیزات پروژه های بزرگ عمرانی برای اولین بار در ایران ، اقدام به تولید آن با همکاری سیمان تهران در تأمین سیمان تیپ 3 و استفاده از سیمان جبران کننده انقباض نمود. از جمله‌ی این طرح‌ها مجتمع فولاد مبارکه، طرحهای توسعه ذوب آهن و سبا ،فولاد خراسان، انرژی اتمی اصفهان، نصب تجهیزات و دریچه های سد های در حال احداث در کارون 4 و در غرب کشور و نصب تجهیزات نیروگاههای مهمی چون شازند، سهند، کرمان، دماوند و صدها پروژه بزرگ و کوچک در طرح های دیگر کشورمان از جمله در نصب پایل جکت های سکوهای نفتی را می‌توان نام برد که از خروج مقادیر زیادی ارز به منظور تامین این ماده از خارج جلوگیری گردید.

با تأسیس شرکت گروت سازان ساورد و از سال 81  با استقرار در منطقه صنعتی مبارکه و اخذ پروانه تولید اقدام به توسعه فعالیت‌ها گردید و انواعی از گروت‌ها، ملات‌های خاص تعمیراتی، بتن‌های خاص، بتن‌های مقاوم در دما و اضافه شونده‌های بتن تولید شد که به لحاظ کیفی قابل رقابت با بهترین نمونه‌های شرکت‌های معتبر خارجی از مارک‌های شناخته شده می‌باشد. محصولات این شرکت منطبق برالزامات استانداردهای معتبر و متداولی چون ASTM  وDIN-EN  و استاندارد ملی ایران تولید می‌گردد و در مواردی نیز جهت انطباق با استاندارد ملی و ایجاد سهولت کار برای کاربران در انجام آزمون های لازم آزمایشگاهی، تدوین استانداردهای ملی مورد نیاز توسط کارشناسان این شرکت با همکاری سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی انجام شده است. پشتوانۀ علمی کارشناسان این شرکت در ارایۀ مناسبترین محصولات برای شرایط اقلیمی متنوع کشورمان، برآمده از 28 سال تحقیق نظری – آزمایشگاهی و تجربه درتولید مواد اضافه شونده بتن و ملات های خاص بدون انقباض، مشاوره و نظارت بر اجرا در ساخت و نصب بوده است. بخش تحقیق و توسعه همواره تلاش می‌نماید جدیدترین دستاوردهای علمی در تکنولوژی سیمان، بتن، مواد مضاف معدنی و آلی ، مونومرها و پلیمر های پایه در ساخت چسب ها و ملاتهای تعمیراتی و بازسازی ، افزودنیهای بازدارنده در خوردگی بتن و فولاد را در تولید محصولات بکار گیرد.

جهت جلوگیری از خروج ارز و ایجاد درآمد ارزی، شرکت سعی نموده وابستگی خود را به واردات کاهش دهد و در حال حاضر بیش از 95 درصد مواد اولیه از داخل کشور تأمین می‌گردد. تمامی تولیدات پس از طی مراحل کنترل کیفیت آزمایشگاهی ، بسته‌بندی و آماده تحویل به مشتریان می‌گردد.

شرکت گروت‌سازان ساورد با نام تجاری ساورد و علامت GSS، ثبت مالکیت صنعتی گردید و در حال حاضر تولید کننده بیش از 45 محصول شاخص در ساخت، تعمیر و نصب می‌باشد از جمله انواع گروت‌های بدون انقباض پایه سیمانی و پایه اپوکسی، روان ملات های بدون انقباض برای پیش تنیده‌ها وفضاهای نیاز به تزریق ، ملات های سخت کنندۀ‌ کف صنعتی وعمومی،  ملات‌های کف اپوکسی، مواد اضافه شوندۀ بتن، چسب‌های ساختمانی، سیمان‌های انبساطی برای جبران انقباض بتن و تخریب‌کننده‌های غیر انفجاری در معادن  و سایر محصولاتی است که فهرست آن‌ها در ادامه آمده است .  سازمان‌ها، شرکت‌ها و پیمانکاران شناخته شده در امر ساختمان و نصب،  از جمله در پروژه‌های فولاد سازی، آهن سازی و نیروگاههای متعدد، کارخانه‌های تولید قطعات و ماشین آلات، اماکن عمومی و مراکز صنعتی. پروژه های ساحلی و دریایی مثل سازه های در تماس با آب دریا و نصب پایل های سکوهای نفتی در خلیج فارس – پروژه‌های تحت مدیریت شرکت های بزرگی چون مپنا ، مهندسی و ساختمان صنایع نفت ، ایریتک ، فولادتکنیک – پروژه های انرژی اتمی – پتروشیمی جنوب و پالایشگاهها ی نفت – شرکت‌های آب – نیرو و پیمانکاران پروژه‌های سد سازی و صدها طرح عمرانی دیگر مصرف کننده و مشتری تولیدات این‌شرکت می‌باشند و محصولات مارک « گروت‌سازان ساوردGSS »  همواره مورد تایید سازندگان ، تامین کنندگان تجهیزات و بهره برداران قرار گرفته است.

این شرکت عضو اتاق بازرگانی و دارای گواهی‌ استاندارد‌های مدیریت کیفیت ، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی می‌باشد و با نوآوری در چندین محصول امیدوار است بتواند در بازار جهانی و صادرات به موفقیت دست یابد .

جستجو