رفتن به بالا
تلفن : 031-5237-3922

گروه توليدي ساورد


معـرفی و چـکیده‌ای از فعـالیتهـاي شركت گروت سازان ساورد

گروه توليدي ساورد ، در سال 1366 تحقیقات علمي وآزمایشگاهی خود را با تمركز بر شناخت مصالح و مواد اضافه شونده مناسب جهت ساخت "گروت‌ بدون انقباض" در ايران آغاز نمود و پس از اخذ تاییدیه های کیفیت از مشاورین اروپایی طرح های صنعتی ایران و تآمین کنندگان تجهیزات پروژه های بزرگ عمرانی براي اولين بار در ايران ، اقدام به تولید آن با همکاری سیمان تهران در تأمين سیمان تیپ 3 و استفاده از سیمان جبران کننده انقباض ، نمود .از جمله‌ی این طرح‌ها مجتمع فولاد مبارکه ، طرحهای توسعه ذوب آهن و سبا ،فولاد خراسان ، انرژی اتمی اصفهان ، نصب تجهیزات و دریچه های سد های در حال احداث در کارون 4 و در غرب کشور و نصب تجهیزات نیروگاههای مهمی چون شازند ، سهند ، کرمان ، دماوند و صدها پروژه بزرگ و کوچک در طرح های دیگر کشورمان از جمله در نصب پایل جکت های سکوهای نفتی را می‌توان نام برد که از خروج مقادیر زیادی ارز به منظور تامین این ماده از خارج جلوگیری گردید. با تأسيس شركت گروت سازان ساورد و از سال 81 با استقرار در منطقه صنعتي مباركه و اخذ پروانه توليد اقدام به توسعه فعاليت‌ها گردید و انواعی از گروت‌ها، ملات‌های خاص تعمیراتی ، بتن‌های خاص، بتن‌های مقاوم در دما و اضافه شونده‌های بتن تولید شد كه به لحاظ كيفي قابل رقابت با بهترين نمونه‌های شرکت‌های معتبر خارجی از مارك‌هاي شناخته شده مي‌باشد . محصولات این شركت منطبق برالزامات استانداردهاي معتبر و متداولی چون ASTM وDIN-EN و استاندارد ملی ایران توليد مي‌گردد و در مواردي نيز جهت انطباق با استاندارد ملي و ایجاد سهولت کار برای کاربران در انجام آزمون های لازم آزمایشگاهی، تدوين استانداردهای ملی مورد نياز توسط کارشناسان این شرکت با همكاري سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي انجام شده است. پشتوانۀ علمی کارشناسان این شرکت در ارایۀ مناسبترین محصولات برای شرایط اقلیمی متنوع کشورمان، برآمده از 28 سال تحقیق نظری - آزمایشگاهی و تجربه درتولید مواد اضافه شونده بتن و ملات های خاص بدون انقباض، مشاوره و نظارت بر اجرا در ساخت و نصب بوده است . بخش تحقیق و توسعه همواره تلاش می‌نماید جدیدترین دستاوردهای علمی در تکنولوژی سیمان، بتن ، مواد مضاف معدنی و آلی ، مونومرها و پلیمر های پایه در ساخت چسب ها و ملاتهای تعمیراتی و بازسازی ، افزودنیهای بازدارنده در خوردگی بتن و فولاد را در تولید محصولات بکار گیرد . جهت جلوگیری از خروج ارز و ایجاد درآمد ارزی، شرکت سعی نموده وابستگی خود را به واردات کاهش دهد و در حال حاضر بیش از 95 درصد مواد اولیه از داخل کشور تأمین می‌گردد . تمامی توليدات پس از طي مراحل كنترل كيفيت آزمايشگاهي ، بسته‌بندي و آماده تحويل به مشتريان مي‌گردد.

شركت گروت سازان ساورد با نام تجاري ساورد و علامت GSS ، ثبت مالكيت صنعتي گرديد و در حال حاضر توليد كننده بيش از 45 محصول شاخص در ساخت ، تعمير و نصب مي‌باشد از جمله انواع گروت‌هاي بدون انقباض پایه سیمانی و پایه اپوکسی، روان ملات های بدون انقباض برای پیش تنیده‌ها وفضاهای نیاز به تزریق ، ملات های سخت كنندۀ‌ کف صنعتی وعمومی ، ملات‌های کف اپوکسی ، مواد اضافه شوندۀ بتن، چسب‌های ساختمانی، سیمان‌های انبساطی برای جبران انقباض بتن و تخریب‌كننده‌هاي غیر انفجاری در معادن و سایر محصولاتی است که فهرست آن‌ها در ادامه آمده است . سازمان‌ها، شركت‌ها و پيمانكاران شناخته شده در امر ساختمان و نصب، از جمله در پروژه‌هاي فولاد سازي ، آهن سازی و نيروگاههای متعدد، كارخانه‌هاي توليد قطعات و ماشين آلات، اماکن عمومي و مراكز صنعتی. پروژه های ساحلی و دریایی مثل سازه های در تماس با آب دریا و نصب پایل های سكوهای نفتي در خليج فارس – پروژه‌های تحت مدیریت شرکت های بزرگی چون مپنا ، مهندسی و ساختمان صنایع نفت ، ایریتک ، فولادتکنیک - پروژه های انرژی اتمی - پتروشیمی جنوب و پالایشگاهها ی نفت - شرکت‌های آب – نیرو و پیمانکاران پروژه‌های سد سازی و صدها طرح عمرانی دیگر مصرف کننده و مشتری تولیدات این‌شرکت می‌باشند و محصولات مارک « گروت سازان ساوردGSS » همواره مورد تایید سازندگان ، تامین کنندگان تجهیزات و بهره برداران قرار گرفته است.

اين شركت عضو اتاق بازرگاني و داراي گواهي‌ استاندارد‌هاي مديريت كيفيت ، مديريت زيست محيطي و مديريت ايمني و بهداشت شغلي مي‌باشد و با نوآوري در چندين محصول اميدوار است بتواند در بازار جهاني و صادرات به موفقيت دست يابد . "GSS " همواره مورد تایید سازندگان ، تامین کنندگان تجهیزات و بهره برداران قرار گرفته است.

اين شركت عضو اتاق بازرگاني و داراي گواهي‌ استاندارد‌هاي مديريت كيفيت ، مديريت زيست محيطي و مديريت ايمني و بهداشت شغلي مي‌باشد و با نوآوري در چندين محصول اميدوار است بتواند در بازار جهاني و صادرات به موفقيت دست يابد .