ملات بندکشی G.S.505S

ملات بندکشی G.S.505S

شناسه محصول: 80

G.S.505S که بصورت پودر عرضه می‌گردد پس از مخلوط شدن با آب جهت بندکشی کاشی، سرامیک، موزاییک، سنگ و پوشش‌های مشابه بکار برده می‌شود.

به کار بردن ملات‌های سادهء ماسه – سیمان به این منظور بعلت انقباض سیمان پس از خشک شدن و عدم چسبندگی کافی ، باعث جدا شدن ملات سخت شده از جوانب کار و پیدا شدن فاصله خواهد شد که به مرور زمان به تکه‌های کوچکتر تقسیم و از محل جدا می‌گردد . علاوه بر آن در ملات‌های سنتی و سادهء ملات سیمان بعلت پدیدهء جمع شدگی که ناشی از بکار بردن نسبت آب به سیمان زیاد و انقباض سیمان است نفوذ پذیری زیاد می‌گردد و بخصوص در بندکشی‌های پهن و نما دار، که این ایراد باعث نشت آب به لایه‌های سرامیک خواهد شد.

ملات بندکشیG.S.505S  کلیه‌ی عوارض و نواقص ذکر شده را برطرف می‌کند و بعلت داشتن خواصی چون عدم انقباض پس از خشک شدن ، چسبندگی کافی زمان استفاده ، مقاومت به مواد شیمیایی شوینده و اسیدهای ضعیف و استفاده از رزین‌های آب‌گریز یک پر کننده‌ی عالی برای بندها و درز و شکاف‌های سطح در محل‌هایی چون آشپزخانه‌ها ، حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی می‌باشد. این ملات از مقاومت فشاری بسیار خوب برخوردار است و با توجه به مواد دافع آب اضافه شده در آن، یک ملات نفوذ ناپذیر و با دوام است که همزمان با عمر کاشی، سرامیک و سایر پوشش‌های مشابه دوام خواهد داشت.

ملات‌های بندکشی و درزگیری در رنگ‌های سفید، آبی استخری ، قرمز اخرایی ، طوسی، مشکی و رنگ‌های ترکیبی با توجه به درخواست مشتری تولید و ارائه می‌گردد

نقد و بررسی‌ها ملات بندکشی G.S.505S

جستجو